Природные катаклизмы

Природні катаклізми

Робота з порятунку людей в ліквідації природних катаклізмів і стихійних лих.

З благословенням Творця, дозволено активізувати і розширити ще одну духовну межу при «Центрі цілительства Мрія» - Дар Управління Стихіями. На духовному плані - є допуск до роботи з енергіями Землі і Всесвіту, особливо - з галактичним ядром нашого Всесвіту, яке живить і відповідає за життєздатність нашої сонячної системи, включаючи землю в загальному Затомісе Всесвіту. Також, робота з ядром і енергіями Землі, тому що, людина, Земля і Всесвіт - єдині, як живий організм і харчуються єдиним джерелом життя від Абсолюту, через галактичні і планетарні системи і реальності Творця.

Наша земля - ​​живий організм - має свій Дух, Душу й тіло, як і людина, підкоряється єдиним енергетичним і духовним законам Логосу Всесвіту, так як, ми - всі діти і створення Єдиного Творця. Шаблон енергетичної і духовної структури Людини, Землі, Всесвіту - створений за єдиними енергоінформаційним матрицями закладеним в архетип Творця.

Всі зовнішні процеси життя людини і суспільства відображаються на духовній сфері Землі, яка безпосередньо пов'язана з ядром Землі і її енергетикою. Магнітна вісь Землі, що проходить через цент Землі, створена його ядром, сонастроенності з полюсами і ядром Сонця, галактичним ядром - безпосередньо пов'язана з Абсолютом.

Нахил Земної осі, пов'язаний безпосередньо з чотирма планетарними системами або «Сутнісними Я» Землі, розташованими на одній осі з Землею і центруючі її, відносно Сонця і галактики. Одна планета - Глорія, яка «ховається» за Сонцем, і дві планети з боків в невидимому діапазоні ( "4" і "5" вимір), згідно з єдиною схемою Архетип Духа в Абсолюті або «просто» єдина система «сутнісних Я» в духовно -гравітаціонном поле життя свідомості Абсолюту і його архетипу, так як духовні матриці "4 сутнісні Я" свідомості людини та Землі - єдині.

Низькі вібрації випарів людського розуму пов'язані з війнами і розбратом, які подпітанни злобою, невдоволенням або заздрістю, вклинюючись в енергополе Землі - спотворюють або знижують вібрації Землі, які безпосередньо пов'язані з енерголіній або магнітно-гравітаційними контурами Землі або її полюсами. Енергетичні сплески або згустки нізковібраціонной, ментальної або духовно-дегенерує субстанції - проривають тіло або духовну матерію Землі, утворюючи на поверхні будь-які форми землетрусів, зрушення тектонічних плит, а також формування в просторі ураганів, смерчів та інших природних аномалій в зоні Душі Землі, включаючи повітряний простір.

Кожна людина - безпосередньо пов'язаний з центральним кристалом Землі, має окрему клітинку, на якій записана його карма. Так як, безпосередньо - Земля наповнює людини силою. Щоб зупинити землетруси, зсуви тектонічних плит, прориви, аномальні місця - потрібно залікувати рани Душі Землі або "прориви" її тіла. На тонко-енергетичному і духовному плані - потрібно очистити духовним вогнем, нізкодуховние або нізковібраціонние випаровування людського розуму, або відновити високодуховними вібраціями енергії Творця - цілісність тонко-духовно-енергетичної структури Землі і співналаштуватися биття ядра Землі з галактичним ядром і з ядром Всесвіту в зоні планетарної життя, з очищенням "кармічних плит" людей, які включені в кристал Землі і порушили її гармонію.

Робота із зовнішніми проявами катаклізмом, пов'язана не тільки з Душею планети, а й тими важелями егрегоріально структур і структур первшостихії, які безпосередньо формують і керують на Землі всіма атмосферними явищами і формами життя. Їх розвиток, харчування і життя на цій планеті, є безпосереднім подихом і життям в Душе Землі.

З цим непростим завданням - можуть впоратися тільки справжні цілителі, наділені Творцем Його дарами, знаннями і допусками виправляти ці порушення, або впливати на погодні умови планетарного типу.

Всіх зацікавлених в моїй роботі організацій державного або світового масштабу - запрошуємо до співпраці на благо порятунку Землі і усунення катаклізмів, які можуть понести багато людських життів.

Любов Творця, через роботу цілителя, може врятувати мільйони невинних людських душ, які забирають стихії в стадії катаклізму.

Є можливість їх попередити і знешкодити духовними енергіями Творця.

З любов'ю до Вас, на благо порятунку Землі і людей,

Народний цілитель Степан!

www.mriia.com.ua


Замовити

Наприклад: Alex Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять