Центр целительства Мрия

Центр цілітельства "Мрія"

Ikona_presvyatoy_troicy Кожен прояв в світі узгоджується з вселенськими принципами і законами реалізації простору «тут і зараз». Бажання допомагати людям, привело мене до думки про створення центру цілительства, де можна було б об'єднати, не тільки людей, а й різні медичні клініки та центри щоб разом працювати над оздоровленням людини.

Творець благословив цей центр і дозволив мені його створити на землі «тут і зараз». Сидячи в медитації, я бачив, як навколо мене будуватися дуже великий повітряний корабель. Коли він був готовий, я знав, що мені треба підняти його в небо. Підійшовши до керма управління, я підняв його в простір. Вийшовши з медитації, перед очима з'явився образ Архангела Михайла, який готовий допомогти, силами світла в зцілення людини.

У контакт, Ангели і Архангели вступають на ментальному рівні, благотворно впливаючи на людей, підвищуючи їх духовність і знання. Я усвідомив, що сильний і добрий Архангел, який любить і захищає нас і нашу землю, хоче допомогти людям у зціленні, підняти їх на вищий рівень духовності і свідомості. Хоче передати нові технології і допомогти в лікуванні хворих. Цей небесний корабель або «Центр целітельста МРІЯ», і буде тим духовним ківотом зцілення, в якому Божественна енергія і робота сутностей Світу - Ангелів і Архангелів, будуть зцілювати хворих, нести енергію життя і любові.

Відновлення здоров'я тіла і душі в Центрі цілительства "Мрія"

Ми пропонуємо абсолютно нові, унікальні технології по лікування різних захворювань - таких як сколіоз, оcтеопороз, порушення опорно-рухового апарату; вилікувати серце, відновити печінку, повернути зір, відновити пошкоджені органи тіла. Ви зможете зробити корекцію біополя, поставити захист, позбутися від родового прокляття, зняти порчу, розібратися з пробою або прив'язками. Ми допоможемо Вам очистити будинок, квартиру або земельну ділянку від різних негативних зон і розломів. Це далеко не весь перелік послуг, які ви зможете замовити в нашому центрі. Звертайтесь - наші фахівці проконсультують і допоможуть Вам в будь-якому питанні.

Телефонуйте! Будемо раді Вам допомогти!