Остеопатия

Лікар остеопат Київ - лікування та консультації

Остеопатія - це система оздоровлення організму, розроблена понад 130 років тому. І актуальна зараз нетрадиційна лікувальна методика, яка застосовується при захворюваннях опорно-рухового апарату. У народі лікарів остеопатії, називають костоправами.

На основі нової технології, розробленої мною, була створена універсальна система лікування, яка базується на первинному здоровому стані біополя людини, яке живить його фізичне тіло.

Пропоную розглянути основні чинники даного методу:

Перший - дивимося «канал духу» який живить хребет і всю кісткову структуру, тримає «Архетип» Творця в людині, і, якщо є порушення подачі енергії - коригуємо їх.

Другий важливий фактор в лікуванні - це «Ядро Душі» людини яке безпосередньо пов'язане з регенерацією, відновленням кісткового мозку і харчуванням м'язової, ендокринної та інших систем людини.

Третій фактор - це площинна і осьова система людини, тобто, дивимося верхній і нижній важелі центрування людини, пов'язані з тім'яної частиною, екваліптікой черепа, тазостегновому суглобі, п'ятах і інших точках на тілі, відповідно до «Золотим перетином» людини. І якщо, є порушення в хребті або суглобах, за допомогою енергії і рук - вирівнюємо ці порушення.

Четвертий фактор - завершальний. За допомогою маніпуляцій біоенергетики (розкрутка, витяжка, дренаж) і масажних прийомів, прискорюємо процес відновлення м'язів, прибираючи все дисфункції, відновлюючи гармонію здорового організму.

Остеопатія - вид альтернативної медицини

Якщо цілісно дивитися на роботу цілителя в такому напрямку як остеопатія в Києві, то можна побачити різноманітні методи лікування. Але основним принципом оздоровлення - є саме бажання (прагнення) людини бути здоровим, а це і є основний шлях, що веде до оздоровлення. Тому що, Дух людини спрямований на оздоровлення, бажання жити і бути здоровим - тобто рух в перед по лінійці часу. А душа, активізує всі процеси на центральному Біопроцессора людини, включаючи систему відновлення і одужання людини.

Цілитель або лікар остеопат, тільки коригує порушення організму і прибирає ці порушення методом очищення біополя, мануальною терапією і т.д. Тим самим залишаючи право вільної волі людини або його вибір бути здоровим. Тобто гармонізує його організм з гармонією землі і всесвіту, яка проектується в людині через все Біопроцесор тонких структур людини, які безпосередньо впливають на фізичне тіло.

Вірте і буде Вам дано!


Нехай ваша Віра буде дороговказом до вашого оздоровлення!