Массаж

Масаж ціна Київ

За даною методикою написано безліч статей і публікацій. Мені б хотілося внести свою лепту в розвиток цього напрямку, так як воно актуально для людини на будь-якому процесі зцілення. Удосконалити даний напрямок біоенергетичними діями на основі психосоматики і енерговолнових структур матриць Душі і Духа, які впливають на біоплазма фізичного тіла.

Основою нової методики масажу мені б хотілося відзначити, момент насичення Божественної «Ци» (життєвої прани) на дану ділянку фізичного тіла, де проводяться масажні роботи, і безпосередньо впливає на здорову роботу цієї ділянки фізичного тіла. Основна увага приділяю станом енергонасищенності органу, його щільності, температурного режиму, роботи меридіанів тіла, відповідно до «чакральной» комунікаціями. При неповної насиченості органу або будь-якого, ділянки тіла, додатково насичую своєї духовної енергією через «чакральной вікна» в підставах долонь рук, що благодійно позначається на самопочутті пацієнта. Дана робота коригує його біополе на даній ділянці прибираючи пробої аури, прив'язки і витяжки.

Масаж в Києві, ціни, консультації - індивідуальний підхід до кожного клієнта в Центрі цілительства «Мрія»

При ущільненому або видозмінити енергетичному полі будь-якого людського органу, особливу увагу приділяю прив'язки чужих енергетичних, ефірних, ментальних субстанцій або астральних сутностей до даної ділянки тіла. Вищими Божественними Вогнями Духа розтліває їх на молекулярному або іншому рівні до повного зникнення з буття, або відправляю під контроль Божественного Розуму в їхні світи. Тим самим очищується орган від чужорідних енергій, відновлюючи свою цілісну здорову структуру.

При нестачі енергії деякі людські органи всихають, стискаються, особливо - м'язова структура, відмирає здорова ткати. Деякі органи при нестачі енергії розповзаються або опускаються, тому що порушено їх енергетичний кокон, в слідстві чого порушується постава людини, приводячи до різних патологій або ускладнень фізичного тіла.

Тому дуже важливо щоб людина була творчо налаштований на масаж, для правильної сонастройкі каналів зцілення, і ефективну роботу мобільного цілителя або масажиста в оздоровленні пацієнта.

Буду радий бачити вас в нашому центрі. Наші знання і творчий підхід до кожної людини зробить вас здоровими і життєрадісними!