COVID-19, коронавірус

Захист та зцілення від коронавірусу

В зв´язку з останніми подіями на нашій планеті, деякий час, мені як істинному цілителеві, приходилось розбиратись з цією пандемією коронавірусу, і не тільки з нею… Як ви вже знаєте - всі напасті на нашу Землю йдуть з космосу, а особливо всі вірусні хвороби. Так і в цей раз, був створений вірус під назвою «COVID-19» - для зменшення кількості населення землі, для того щоб, рептилоїдні, чи інші раси могли потихеньку заселити Землю своїми істотами, залишивши частину населення для забезпечення (обслуговування) їхніх потреб… 

Але щось пішло не так - втрутився сам ТВОРЕЦЬ!!!…

Відповідно, ця горстка «темної еліти», що керує людством в співдружності з інопланетянами і так званими «силами світла», що продались темним формам галактичного уряду, почали спільно з темними космічними силами, а також ж лицемірними і фальшивими так званими «силами світла», терміново створювати в земних лабораторіях різні штампи вірусів та розповсюджувати їх в різних точках світу.

Хочу наголосити, що це не біологічний вірус - а ментально-інформаційний, тому знищити його земними технологіями - неможливо. Тому що, це є створений чужорідний розум, який має програми руйнування системи людини, руйнуючи первинний бар´єр захисту тіла - імунну систему (включаючи систему розуму і дух людини), а також може впадати в тілі людини в анабіоз, щоб жити в ній або взяти під контроль всю системи людини.. Як обіцяють через телебачення чи ЗМІ, це перша хвиля «легкого вірусу», хоча ще буде друга і третя важка хвиля вірусів… Творцем була зроблена титанічна робота по знищенню «негативного розуму», що накопичився за еони років на нашій Землі, в сонячній системі та у всій нашій галактиці. Були замінені майже всі душі і розум планет та зірок нашого всесвіту, включаючи Землю і наше Сонце, зроблена велика робота по чистці повітря, землі і простору…

Для спасіння від коронавірусу, Творець дав єдину технологію, яку дозволив дати людям, які приймають Творця і живуть його вірою… Суть технології полягає в тому, що запалюються три Божественні котли в трьох храмах людини: в храмі свідомості, в храмі любові і в храмі життя. Цей об´єднаний вогонь горить в чаші на престолі душі людини і має здатність знищувати будь-які форми чужорідного розуму - що і є коронавірус!, а також інші форми, під селені в людині, які по не були створені в людині Творцем! Розблоковується і активізується в кожного Ген Безсмертя! Розтліваються тяжкі чи інші кармічні програми дозволяючи вам, нарощувати лінію вашого життя!

Всі, хто має бажання поставити собі цю технологію, телефонуйте мені за телефоном чи вайбером 0973150231 Степан, достатньо ім´я людини, так як, Божественний Розум знає кожного в будь-якій точці планети чи простору. Робота платна!…  Маючи цю систему - живіть і радуйтесь, не боячись ніякого вірусу, так як, різноманітні засоби індивідуального захисту які рекомендує ВООЗ та ін. - не перешкода для цього вірусу. Неважливо, чи ви їх будете носити, чи ні - це ментально-інформаційний вірус, налаштований на страхи вашої душі чи свідомості, включаючи кармічні програми… Вам з цією технологією працювати, чи перевіряти, або медитувати, мені достатньо вам її лише поставити, хоча для мене і цього достатньо.. вам її приймати по вашій вірі чи ні…

Всі ці неймовірні технології, які мені дані Творцем, застосовані мною для очистки багатьох людей, це дозволило їм, без шкоди для життя і здоров´я, пережити всі «грипи», «віруси» і «напасті» які були і є зараз, залишитись живими і здоровими. Не грайте в гру з своїм життям, волею випадку, захворію чи ні.. бо час дорогоцінний і ваше життя безцінне! Тому, будьте вдячні Всевишньому за простягнуту вам Руку допомоги !!!

Всім тим людям, які були очищені раніше і кому був зроблений захист – технологія енерго-котлів ставиться на постійну основу. Іншим – тимчасово, на період «бушування» цих вірусів. Хто бажає скористатись цією ласкою, або в кого виникнуть додаткові запитання, а запитання виникнуть) - інформація не проста, не кожна людина здатна її сприйняти та тверезо усвідомити – телефонуйте! Буду радий Вам допомогти!

P. S. На сьогоднішній день, вже багато людей прийняли і поставили собі цю технологію - жоден з них не захворів і не захворіє, так як вони захищені Творцем!

З повагою і любов´ю до Вас, Степан….

Миру Вам, здоров´я і Божого благословіння.

Мій особистий номер +38 097 315 02 31