Семінари и курси

семінари біоенергетика

Багато учасників семінарів біоенергетика, школи біоенергетики, мене запитують, для чого потрібна "Біоенергетика" і курси біоенергетики, робота з ефірними і тонкими полями ?!

Біоенергетика, це вся наша тонка структура душі, духу і свідомості, включаючи всі поля, структури і матриці... Найбільш проявлена форма, це ефірна структура ... ефірна субстанція душі прив'язана до фізичного тіла, буває трьох видів: земна, духовна і Божественна; так як земна є у кожного, то духовна рідше, а Божественна дуже, дуже рідко ... запитайте чому?

Пояснюю!

Земна, є складовою частиною тіла, без неї тіло вмирає або розпадеться ...

Духовна, є еталоном вашої віри, або творчої натури, харизми душі. Не маючи її, ви пустушка, людина без емоцій і почуттів.

Божественна - несе в собі прояв божественних дарів або талантів, а також відповідає за включення в людину понад можливостей. Але на жаль, цю безцінну еманацію, викачали або вилучили "ідоли" або "сутності" управляли нашої реінкарнацією душі, або керують нашою галактикою. Так як вони не мають, бо Творець дав це людям, які мають Божественну монаду і вважаються Дітьми Божими! Та й Земля спочатку створювалася для розвитку і проживання Боголюдей!!!

Щоб пробудити або залучити Божественну ефірну субстанцію, або розвинути духовну ефірну субстанцію, дуже потрібна ваша робота з біоенергетикою або тонкими полями душі, яку ми проводимо на семінарах з "біоенергетики" першої та інших ступенів. Розвиваючи інтуїтивні дані душі, ми отримуємо гаму нових відчуттів. Посилюються енергетичні потоки, які позитивно впливають на омолодження людини і відновлення здорової структури фізичного тіла. Плюс в деяких прокидаються нові таланти або знання, понад можливість. Це радує...

Народжене почуття, тому і приносить незбагненною і нову ейфорію душі ... Ці знання і навички, як справжній цілитель, Творець дозволив дати людям, що я і роблю на курсах з "Біоенергетики"!

Буду радий бачити Вас на своїх авторських семінарах, не тільки як прекрасної людини, але як пробуджену високо духовну " божественну сутність!".

розклад занять за курсом "біоенергетика 1 ступінь" 

з 10.00 до 21.30 год. Місто. Київ. Ціна курсу 1 ступені 3000 грн.

Повторний курс-1000 грн

Мій контактний телефон і viber 0973150231 Степан..(.Будь ласка, приєднуйтесь до вайбер і я додам вас у свою групу "Семінари, остеопатія, біоенергетика" де є активний живий чат і розкладу занять курсів і всіх заходів... )

1 етап (10.00-13.00) Вивчення ефірного поля... Дотик, один з елементів розвитку інтуїтивного бачення душі ... на даному етапі занять, ви вивчіть і розвинете навик відчувати і бачити ефірні поля людини або предметів, свідоме управління ефірним полем при роботі з собою, або з іншими людьми. Навчіться видозмінювати форму поля, проходити крізь предмети, реальності або час. Робота з енергетичними потоками.

2 етап. (14.00-17.00) вивчення енергосистеми людини, - органи та їх ефірні поля .... Знаходження прив'язок, або пошкоджень в ефірному полі в біоенергетичній аурі людини .... знаходження прив'язок в аурі людини такі як псування, пробій, пристріт, вампіричні присоски, енергетичні або ментальні удари які можуть вражати не тільки зовнішнє поле людини, а також їх внутрішні органи. Робота з Задзеркаллям, енергетичними згустками, змінюючи їх щільність...

3 етап (18.00-21.30) Навчимося змінювати структуру ефірного тіла, видозмінюючи його плазмову начинку ... Як ставати невидимим або видимим для інших людей. Ядро і вісь свідомості і як реагує ефірне поле на ментальність людини. Усвідомлюємо, як накладаються чужорідні поля, щоб їх діагностувати, відвести або знешкодити. Як відчувати і діагностувати кістки людини.

А так само багато цікавих технологій і практик, у міру вашого сприйняття і усвідомлення тонкої структури людини або світу!....

розклад занять за курсом "біоенергетика 2,3,4,5 ступені"  у стадії написання та оформлення!!! (буде додано)