• Ставим защиту Відновлюємо цілісну структуру біополя, ставимо всі види захистів (ментальна, енергетична, духовна) і т.д.
  • Семінари і курси Біоенергетика, це вся наша тонка структура душі, духу і свідомості, включаючи всі поля, структури і матриці ...
  • Очищаємо простір Очищаємо квартири, земельні ділянки, будинки від негативних зон, розломів, колодязів, прив'язок людей і сутностей, міняємо енергоінформаційні паспорта простору

Увага !!!  Очистка від вакцинації!   Набір на курси біоенергетики 1 рівень.     телефон і viber 0973150231                   

Консультація по послугах
Телефонуйте - Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
НАРОДНИЙ ЦІЛИТЕЛЬ

Мир Вам!

Я Степан, Народний цілитель України, біоенегротерапевт, костоправ і масажист. БОГ дав мені Дар лікувати і діагностувати людей, через систему айведіческого бачення, ясновидіння і Дара проникливості. Мені дано знання і вміння бачити і відчувати порушення фізичного і інших тонких тіл людини (духовіденія), що дозволяє мені з творчої мудрістю зцілювати хворих. За довгі роки практики, я придбав нові знання, пов'язані з біополем і духовними матрицями людини його енегроконтурамі, інвольтнимі енергіями духу, якими харчується всесвіт і земля. Всі ці методики дозволяють піднімати еманацію свідомості людини, переводячи його на нову усвідомлену щабель розвитку, духовно-енергетичного зцілення.

Давньогрецький філософ Аристотель припустив, що першоелементами є п'ять стихій: вогонь, вода, земля, повітря і ефір. Всі ці стихії безпосередньо взаємодіють з чакрами людини і його аурою, соответствено впливають на емоційний і психічний стан людини. Також дано ДАР управляти первшостихії і егрегора, які безпосередньо пов'язані з різними «реальностями» свідомості індивідуума, його енергетичною системою і з його життям в соціумі.

Цілительство і лікування в Києві

ДАР ДосконалоъЛюбові - це чиста Божественна енергія, яка як розплавлене золото тече через мене прямим потоком від Творця, і дозволяє зцілювати людей від різних хвороб. Ця енергія - універсальна, має свою свідомість і проникаючи в людський організм, оживляє зруйновані системи людини і органів, відновлюючи в них цілісну структуру і дихання життя. Працюючи з цією енергією, я маю можливість відновлювати зношені кісткові структури людини та інші органи і системи, по цілісної голографічного структурі свідомості (оригінал), методом чистки і активації нових структур ДНК і РНК.

Наприклад, застосовуючи метод квантового «енергонапилення» на зношені частини кісток і хребців, за допомогою стовбурових клітин, відновлюється в короткий термін цілісна структура будь-якого органу, зіставляючи його з оригіналом - спочатку таким, яким створив його БОГ, в момент її зачаття. Також, я застосовую метод очищення, структурування і відновлення всіх систем «сутності я». В результаті Дух людини (свічка життя) центрується, через цілісну космогенного структуру архетипу Духа, який проектується через центральний кристал Творця в «Наддуша» людини.

Це мудрість, знання і вміння дано мені понад для допомоги тим, хто потребує лікуванні і приймає Божественну мудрість і благодать в своє життя. Через мене і інших людей, яких Творець обрав спочатку, і веде свою роботу зцілення і одухотворення їхнього свідомості. Цій роботі я присвятив двадцять років свого життя, з яких десять років я вже працюю в напрямках: народний цілитель , костоправ, цілительство , біоенерготерапевта і масажист.

З благословенням і напрямком Творця, я був посланий сюди для створення Центр цілительства «Мрія», щоб висвітлити Божественною мудрістю і зціленням Світ, об'єднатися з іншими медичними центрами в допомоги та лікуванні важких хворих і всіх, хто потребує оздоровлення. А також, щоб ввести нові духовні і біоенергетичні технології для підвищення продуктивності лікування і зцілення хворих в різних напрямках медицини, особливо - остеопатії, вертеброневрологии а також захворюваннях серцево-судинних систем і т.д.

Тому, у кого є бажання і віра бути здоровим, буду радий вас бачити в Центр цілительства «Мрія». Нехай ваша душа буде орієнтиром в світ Божественного зцілення, а ваші серця б'ються в унісон до Вселенського Серця Творця !!!

З повагою і любов'ю до вас, Коростинський С. П.