Энергетическое очищение земли и квартир

Енергетичне очищення землі і квартир
Очищаємо територію - землі, квартири, будинки, від негативних зон або розломів, а також змінюємо енергоінформаційний паспорт або нотальную карту яка прив'язана до ваших машин, квартир та іншого майна.

1. Якщо на вашій території, де ви живете, є енергетичні чакри землі або енергетичні вузли (по сітці Хартмана, і т. Д.), Що мають сильне електромагнітне поле, яке не небезпечно для природи - але негативно впливає на людей, порушує психіку людини, або викликає захворювання органів людського тіла або фобії.

2. Якщо є енергетичні розломи тектонічних плит, або рух водних потоків під землею, які змінюють біоенергетичний простір приміщень і знаходяться на даній території.

3. Енергетичні «колодязі» і воронки (очищаємо і зікриваем) - це багатошарова структура простору землі, яка втягує енергетичні та духовні сили людини (з нашого тривимірного простору) і може бути безпосередньо пов'язана з антисвіт, інфернальними світами або «нізковібраціоннимі» астральними світами. А також, може мати природу енергетичного пробою або викривлення простору і часу.

4. Очищаємо від прив'язок душ або сутностей (неупокоенний душі, барабашки, полтергейсти і т. Д.), Які прив'язані до будь-якої території або приміщенню. Переписуємо «енергоінформаційний паспорт" землі або приміщення, на нового власника, видаляючи старі прив'язки ( «паспорта» в просторі).

6. співналаштовуватися простір людей і територій (будинки, квартири) з чистою енергією землі і всесвіту, яка створює сприятливу зону для здорової і плідного життя людини.

5. Знімаємо всі магічні знаки, мітки або прив'язки, прокляття і т.д.

7. Очищені території, машини, будинки - одухотворяє вашим полем душі або духу, яке бере під контроль і захист дані об'єкти.

8. Якщо ви купили квартиру, машину або інше майно, дуже важливо на тонкоенергоінформаціонном плані очистити нотальную карту або паспорт даного майна від минулих власників, так як вони несуть на собі енергоінформаційний слід Душі: очищаємо і вписуємо вас як законного власника даного майна, одухотворяючи покупку вашої Душею. Якщо машина або квартира нові - очищаємо від тих хто створював машину або будував будинок, від прив'язок їхніх ментально-енергетичних еманацій свідомості або прив'язки Душі.
Нехай ваш будинок і вас - наповнює чиста енергія землі, всесвіту і Життєдайна Енергія Творця.

P.S. Якщо виникли запитання - телефонуйте або пишіть на електронну пошту center@mriia.com.ua, також, можемо працювати і чистити дистанційно.

Замовити

Наприклад: Alex Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять