Заболевания

Захворювання
В даному розділі будуть розписані захворювання, актуальні в нинішній час, і з якими безпосередньо велася цілюща робота. Інформація з даного розділу буде виходити по мірі написання текстів.

Сколіоз (або викривлення хребта) - що призводить до порушень осей тазостегнового суглоба або верхнього плечового пояса. Якщо подивитися на енергетичну структуру харчування всієї кістково-хребцевих системи, то зауважимо, що на фізичному плані хребет підтримується двома поздовжніми м'язами, що входять в групу м'язів, які тримають остов (центральна вісь) кісткової структури і хребця. На тонкому плані, йде енергоживлення трьох енергетичних каналів - «Іда», «Пенгала» (інь / янь, або чоловіча / жіноча енергія) і центральний - «Сушумна». Якщо є порушення харчування на матриці каналу, або процесорів свідомості каналів: «Іда» і «Пенгала», то йде викривлення хребта, так як одна поздовжній м'яз стискається, а інша - розтягується або в задоволеному положенні.

Лікуємо - дивимося і вирівнюємо «вісь Духа», на процесорі свідомості, прибираємо причини, витяжки енергії з даних каналів і відновлюємо, їх енергетичний баланс (рівновагу).

Міжхребетні грижі, остеохондроз, порушення в суглобових хрящах - в основному порушується робота міжхребцевих дисків, що призводить до різних захворювань - грижам і т.д. На тонкому енергетичному плані йдуть енергопробкі або енергопробоі, на якому ділянці хребта або кісткової системи, або зсув системи Духа в Глобусі Свідомості людини.

Лікуємо - вирівнюємо космогенного структуру всіх «сутнісних Я», центруємо вісь Духа в «Глобусі Свідомості» по «Золотий перетин», відновлюємо потік Духа на фізичний план, прибираючи все пробки і пробої. Після комплексної роботи - ставимо на регенерацію відновлення зношених частин тіла через стовбурові клітини.

Розсіяний склероз - важке кармічне захворювання, при якому, в основному уражається верхня частина черепа і відбувається відмирання або розлад центральної нервової системи з порушенням головного і спинного мозку. На тонкому духовно-енергетичному плані все прокляття, псування, пристріту, важкі енергетичні удари, в основному, прив'язані до верхньої частини черепа (чакр), де йде насичення духовно-енергетичними субстанціями, що живить фізичне тіло від вищих матриць «Світу» та «Наддуші ».

Лікування - чистимо все прокляття, в тому числі і родові, очищаємо кільця свідомості від прив'язок людей, реальностей, сутностей. Важкі вібраційні структури або нізковібраціонние суті - очищаємо Духовної Енергією Творця. Ця комплексна робота, яка задіює всі плани фізичного і тонкого «Я» людини.

Серцево-судинні захворювання - в основному це порушення центрування серцевого стовбура, або осі серця до Вселенського Серця Творця. Тобто порушена енергетично-духовна вібрація харчування серця, яке повинно битися в унісон Вселенського Серця творця. Порушення вібрацій призводить до стиснення або перекосу серцевих м'язів, що призводить до різних захворювань.

Лікування - співналаштовуватися через «Чашу Грааля» серце людини до Вселенського Серця Творця. Міняємо енергокрісталли і клапана на каналі Духа серця. Прибираємо тромбозним згустки і чистимо забиті судини. Дивимося харчування нервової системи і провідність нейронно-аксоновой структури головного мозку.

Захворювання сечостатевої системи - звертаємо увагу на харчування нижніх чакральной комунікацій, пов'язаних з енергією землі і вогнями Кундаліні, викривлення тазу або хребців, опущені органи. А також, порушення духовно-енергетичних зв'язків, згідно із Законами Творця. Очищаємо нирки (фільтр і акумулятор здорової статевої енергії), від чорних руйнівних вогнів прив'язок або присосок, а також, енергокрісталли напруження в статевій системі чоловіки і жінки.

Лікування - вирівнюємо здорову енергоструктуру біоплазми тіла, відновлюємо зв'язку чистої енергії землі і всесвіту, які течуть через тіло людини. Центруємо чистий духовно-енергетичний канал, для харчування і здорової роботи всієї сечостатевої системи людини.

Захворювань дуже багато, якщо є питання звертайтеся в наш центр, і ми кожному, індивідуально підберемо систему для вашого зцілення!

Замовити

Наприклад: Alex Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять