Снятие порчи, сглаза и проклятий

Зняття порчі
Псування, або як кажуть в народі - незакінчену прокляття - якась психоенергетична сутність, створена свідомістю людини з «знаком мінус» і одухотворена його душею, послана на адресу будь-якого людини, з метою завдати йому шкоди, або створити ситуацію, яка ставить під загрозу його життя і здоров'я. Надання послуг - прибираємо або розтліває псування високодуховному енергією Творця, виводимо людини, який послав псування, з зони реальностей зцілює людини. При потребі, ставимо енергетичний захист.

Енергопробой - цілеспрямований промінь психоенергетичної субстанції свідомості людини, який застосовують для пробою біополя людини. (Свідомо чи несвідомо). В основному, це пов'язано з заздрістю, яка має «нізковолновую» енергетичну структуру, і може пробивати або укручуватися в біополе людини і т.д.

Пристріт - незагойна рана в ефірному тілі, яка змушує людину втрачати енергію в простір. Також, може зрушувати, деформувати або викривляти ауру людини, порушуючи здорове харчування фізичного тіла.

«Вампиризм» - невидима енергетична присоска, приєднана до людини - іншою людиною егрегор або сутністю, яка витягує життєву силу і цілеспрямовано підживлює паразитичну сутність ініціатора або егрегора.

"Сглаз" і "вампіризм», очищаються високодуховні енергией. Наприклад - в роботі пов'язаної з «вампіризмом» - видозмінюємо вібрацію духовних матриць «паразита» і зцілює людини. Переводимо його в іншу зону простору, щоб на далі ініціатор ( «паразит») не міг підключитися до адресата впливу ( «жертві»).

Замовити

Наприклад: Alex Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять