Биоэнергетик Киев – методы лечения

Біоенергетика
   aura_2_.jpg Дуже здорово бачити людину, яка реально - енергетично і фізично здоровий і випромінює енергію життя, радості і любові. Напевно, кожен з нас прагнути вести здоровий спосіб життя, мати міцне фізичне тіло і здорову енергетику. Давайте більш детально розберемося в цьому питанні.

   Для початку, подивимося на ауру людини, або його біоенергетичне поле, яке безпосередньо накладається на фізичне тіло і зраджує тілу енергетичне випромінювання. Це добре видно на знімках за методом «Кірліан». Дивимося - чи є пробої, прив'язки, вампіричні витяжки, деформована аура чи ні. Прив'язані чи ні канали родових проклять, які в основному, зосереджені в верхній частині тіла, в області голови та районі грудей - в центрі "духовного Я" душі. Дуже важливо подивитися на кармічні або казуальне матриці душі, в яких записано досвід душі і уроки, які людина усвідомлює і виконує в своєму житті. Може бути підключений досвід минулих життів душі, так як душа безсмертна - але це вже зовсім інша тема. Робота біоенергетика полягає в комплексній очищенню від даних порушень.

   Другий важливий етап біоенергетики людини - є його центр "золотий осі", яка проектується в області джерельця і ​​проходить через центр всього тіла людини - формує і тримає всю ауру людини в ідеальній пропорції "Архетип Творця". Дуже важливо знати, що золота вісь проходить крізь "кристал свідомості людини" і реально відповідає за його "дах", тобто за його усвідомленість і свідомість, якщо кристал деформований стресами, енергетичними ударами, ментальними атаками і т.д., то йде порушення проекції «золотий осі», що веде до різних порушень аури і захворювань. Буває іноді розкол кристала, який приводить людину до дебілізму або недоумства. Вся площина кристала свідомості спроектована на матрицях чотирьох "сутнісних Я" людини і тримає всю космогенного структуру свідомості здраво мислячої сутності. Ця робота дуже складна і тонка, так як біоенергетик, не тільки очищає і відновлює роботу всіх чотирьох «сутнісних Я» але і проектує її в ідеальних площинах в «Наддуша людини». Злагоджена робота всіх чотирьох «сутнісних Я» відновлює еманації свідомості від Творця і наповнює людини мудрістю і усвідомленістю, через центровану «золоту вісь».

   Третій етап, в основному, задіяний на очищенні храмів душі, духу, свідомості і любові, а також відновлення Божественного «Духовного Я» на престолі душі людини. Очищенням його життя - від усіх темних сутностей і прокльонів, які були на його духовних матрицях.

   Четвертий етап - це перепрограмування в лоні Творця, всіх структур РНК і ДНК, матриць душі і тіла, від порушень або спадкових генів, які в основному несуть різні хвороби або порушення фізичного тіла. Ладом нове біополе, на оновленій біоплазма фізичного тіла з усіма енергоканали харчування: чакри, меридіани, інвольтние потоки духу, енергокотли, фотонні матриці і цілісність «срібного шнура», «глобус свідомості» і т.д.

   Злагоджена робота всіх структур біополя - дає людині чисту енергію свідомості любові і життя. Наприкінці роботи, біоенергетик ставить на людину духовні і енергетичні захисту на всіх рівнях буття. Бути цілісним - і є бути здоровим.

   Мир Вам, любові і міцної життєвої сили!

Замовити

Наприклад: Alex Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять